Eldem Hukuk Bürosu

Avukat Beyza Sındıraç

Eldem Hukuk Bürosu 2007 Tarihinde kurulmuş,ağırlıklı olarak İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyet gösteren danışmanlık ve hukuk bürosudur. Büromuzda Ulusal Yargı Ağına (UYAP) uyumlu dava, mevzuat ve icra programları bulunmakta olup internet üzerinden online olarak güncellenmektedir. Avukatlık mesleğinin özünü teşkil eden, adalete hukuka, ve hakkaniyete bağlı, mesleğin saygınlığını ortaya koymak ve korumak anlayışı içinde mesleğimizi icra etmek büromuzun temel amacıdır. Büromuzda hukuka ihtiyaç duyan, hakkının savunulmasının isteyen bir çok kişi ve kuruluşa avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Müvekkillerimizin hak kaybına uğramamaları için verilecek hukuki yardımda öncelikle tarafsızve objektif olmak gerektiğini düşünmekteyiz ve aksi davranışın müvekkile yarar değil zarar vereceği kanısındayız Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz.

 

Ayrıca avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Bu bakımdan müvekkillerimizi gelecekte olabilecek sorunlardan koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da kendilerine hukuki yardımda bulunmaktayız. Sözleşmelerin hazırlanması ve görüşmeler aşamasında müvekkillerimize verdiğimiz bu hukuki destek ile önceden tahmin edemeyecekleri hukuki sorunlar konusunda kendilerini uyarmaktayız.